News Ukraine

В Амстердамі на фестивалі буде представлено роботу Запорізького режисера

 В Амстердамі  на фестивалі буде представлено роботу Запорізького режисера
440 ПЕРЕГЛЯДІВ

Запорізька кінострічка представлена на фестивалі у Амстердамі претендентом на перемогу

Українська кінострічка " Цей дощь ніколи не скінчиться " запорізької режисерки Аліни Гарапової боротиметься за звання найкращої в нагороді світового фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі в номінації «Перше появлення».

Через ситуацію з пандемією коронавірусу у світі, більшість показів нового кіно відбудеться онлайн з 19 листопада по 6 грудня включно. Дану стрічку вперше можна буде переглянути на допрем’єрному показі в одному з театрів в Нідерландах, проте на жаль, з обмеженою кількістю глядачів. В Україні ж прем’єру запланована на показ у 2021 році.

Режисер даної стрічки Аліна Горлова знімала її протягом 4 років, зокрема з 2017 до 2020 року. Зйомки ж проходила у різних місцях світу, серед яких Донбас, Сирія, Німеччина та Курдистан. Фільм продукцією України, Литви, Німеччини та Катару. Всього час фільму становить 1 годину 40 хвилин.

Загальна вартість готової стрічки становить близько 190 000 євро. Ця документальна робота третьою для режисерки, проте перша з такою хронометражністю.

-Це чорно-біла документальна стрічка. Вона розповідає про велику родину Андрія Сулеймана, яка була змушена переїхати з Сирії через війну. Ми почали розповідь з Андрія Сулеймана, який приїхав на другу свою батьківщину на Донбас і став там волонтером Червоного хреста, розповідає Аліна Горлова.

Також на днях стрічка " Цей дощь ніколи не скінчиться" здобула нагороду на фестивалі у Флоренції в номінації "За найкращий повнометражний фільм".

 

Мої відео