News Ukraine

В Запоріжжі попри заборону працює й надалі один з мережевих магазинів

В Запоріжжі попри заборону працює й надалі один з мережевих магазинів
451 ПЕРЕГЛЯДІВ

Попри карантинні заборони в Запоріжжі продовжує працювати мережевий магазин .

В Україні панує «карантин вихідного дня», який поширений по всіх областях держави.Тому після впровадження таких мір застороги в карантин вихідного дня в Мелітополі працівники Національної поліції проводять рейди місцевим продовольчим магазинам, харчовим закладам, маршрутному таксі, туристичним агентствам,спортзалам, адвокатським конторам та багато кому ще. Порушників знаходиться дуже багато і їм виписується штрафи за недотримання правил карантину. Проте існують і такі випадки, коли люди в місті спеціально порушують заборону на роботу у вихідні дні, адже стверджують, що даний вид карантину не працює і він ніяк не допоможе застерегти від великої кількості захворюванності. Також під час таких рейдів працівники поліції фіксують випадки, коли люди не одягають маски в громадських місцях, нехтуючи при цьому власним здоров'ям.

За даними таких перевірок в Держспоживслужбі повідомляють про те, що в період з 21-22 листопада інспекторами було перевірено 218 об’єктів. Серед об’єктів, які перевірялися було 18 кафе та ресторанів, також 161 об’єкт різного виду торгівлі непродовольчих товарів, 27 туристичних агентства, тренажерні зали, спортзали, нотаріальні структури тощо. Перевіривши дані установи було виявлену значну кількість порушень карантинних заборон у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Також, перший мер Мелітополя закликає місцевих жителів дотримуватися усіх нещодавно встановлених правил карантину, дотримуватися дистанції, носити маски в громадських місцях, а також в громадському транспорті.

Проте місцеві жителі переконані, що даний вид карантинних заходів ніяк не посприяє зменшенню кількості хворих на Covid-19 у Запоріжжі та в Україні зокрема.

 

Мої відео