News Ukraine

Лебедина вірність

Лебедина вірність
462 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місцевий житель Бердянська врятував білосніжного лебедя, на якого чекала його вірна зграя

Сьогодні днем сталася неймовірна новина житель Бердянську врятував білосніжного лебедя, на якого уже три дні чекала його вірна зграя на одній з місцевих водойм. Взагалі лебеді символізують вічну і незмінну любов. Таку сильну любов часто позначають фразеологізмом «лебедина любов» або « лебедина вірність».

Бердянець Роман Молодецький повідомив на своїй сторінці у Фейсбук неймовірну історію порятунку цього неймовірної краси птаха і його товаришів. Як розповів чоловік, що до його подвір’я прибився лебідь, якийсь чомусь не міг злетіти з місця. Роман також оглянув птаха, як зміг та ніяких наявних пошкоджень не виявив. Намагався ще нагодувати лебедя, та все виявилося даремно, птах відмовлявся їсте будь-що. Через яку причину птах не може злетіти і чому він перебиває на території чоловіка та і не відомо досі, проте Роман одразу зрозумів, що залишати пернатого у себе вдома не можна і вирушив з ним до найближчої місцевої водойми.

Роман Молодецький взяв нещасного птаха та відніс його до водойми і як виявилося не даремно. Там його чекала вірна зграя з 5 лебедів, якій весь час там чекали свого товариша. Після того як чоловік приніс лебедя до водойми та відпустив. Як тільки зграя переконалася, що це дійсно зниклий побрати, то одразу піднялась у небо та полетіла.

Ось така вона « лебедина вірність».

 

Мої відео