News Ukraine

В Запорізькому ботанічному саду поповнення

В Запорізькому ботанічному саду поповнення
460 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Запоріжжі в центральному ботанічному саду висадили унікальні рослини, які привезені з багатьох країн.

Такі можливості з’явилися в оранжереї запорізького міського дитячого ботанічного саду.

Дані оранжереї, які складають майже тисячу квадратних метрів були побудовані замість восьми старих теплиць у рамках міської програми розвитку ботанічних садів. Будування було розпочато в минулому році, і вже є завершеним на сьогодні. Серед виконаної роботи – це скління і монтаж стійкого – ригельної системи, також проведено реконструкцію системи опалення, освітлення та водопостачання. Також на території оранжереї встановлено перила та пандус, планується підключення опалення. Самі ж співробітники повідомляють, що після завершення будівництва вони розпочнуть укладання ґрунту в оранжереї.

Власне саме наповнення нової оранжереї рослинами відбудеться тільки наступного року. До заповнення оранжереї рослинами підішли дуже детально, адже підібрали майже сорок видів тропічних рослин із річних куточків світу. Серед яких є і тепличні, екзотичні та рідкісні рослини, які будуть розміщенні в горщиках та спеціальних стелажах.

Незвичайною прикрасою, фішкою ботанічного саду в майбутньому стане невеличка водойма, у якій згодом буде розміщена велика кількість водних рослин, що збільшить чисельність жителів ботанічного саду.

Колись в Україні налічувалося близько 12 унікальних дитячих ботанічних садів. Проте на даний момент зберігся тільки запорізький. Також в ньому щорічно займаються 800 дітей, заклад відвідують 40 тисяч гостей.

 

Мої відео