News Ukraine

Невже святкуванню бути?

Невже святкуванню бути?
456 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незважаючи на карантин по всій Україні, у Запоріжжі планують новорічне святкування

Як розповідають ЗМІ Запоріжжя, виконавчий комітет місцевої влади повідомляє про прийняття рішення про встановлення новорічної ялинки на площі Маяковського. Новорічну красуню планують звести до 19 грудня, а демонтувати вже до 25 січня. Також приблизно на підготовку до усіх новорічних свят цього року витратять 1,86 мільйона гривень.

Згідно до рішення, яке було оприлюднено 27 листопада, доручили встановити ялинку КП « Титан» на площі Маяковського до 19 грудня.

Також, окремо департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради Запоріжжя було доручено забезпечити святкове оформлення площі Маяковського та бульвара Шевченка до усіх новорічних та різдвяних свят. На роботу даних заходів було проведено тендер. Стосовно оформлення гірляндами міста та монтаж витратять загалом 1,86 мільйона гривень. В результаті проведення тендеру, робити по оздобленню міста виконає комунальне підприємство « Запоріжміськсвітло». Воно повинне встановити гірлянди різних типів по місту, а також різні композиції із зірочок та сніжинок, світлодіодну конструкцію « Фонтан з ангелами» та багато інших новорічних декорацій по місту.

Проте, на останньому засіданні 25 листопада Кабміну прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що він припускається думки про впровадження жорстоко карантину на період новорічних свят. Голова уряду також додав, що минулого тижня кабінет міністрів розіслав опитування усім головам міст щодо , того аби дізнатися, як кожен з них думає про обмеження в період свят по всій Україні.

 

Мої відео