News Ukraine

Нагодуй птахів взимку

Нагодуй птахів взимку
465 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Запорізькій області стартувала акція « Нагодуй птахів взимку.

В період весняної та осінньої міграції птахів, на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення « Старобердянський» орнітологи реєструють близько 80 видів птахів.

У Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства повідомляють про те, що деякі птахів, які мешкають там є постійними жителями, а деякі на шляху до Запорізької області та власне до нашого заказника долають сотні тисяч кілометрів. Тому було прийнято рішення в якому говориться, що Мелітопольське лісове господарство спільно з Терпінівською спеціальною загальноосвітньою школою – інтернатом створили та провели акцію « Нагодуй птахів взимку».

Головною метою даної акції є підтримка рівня проживання зимуючих птахів на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський». Зокрема також створення « пташиних столових» , пропагування еколого – натуралістичного виховання. Залучення та надання стимула людям для прояви активної життєвої позиції, навчити учнів поваги до птахів, до навколишнього середовища, до всього того, що створила природа.

Акція розпочалася власне з лекції від працівників підприємства « Мелітопольське лісове господарство», на якій працівники лісової охорони розповіли дітям, як правильно підгодовувати маленьких зимових жителів, а також показали, як можна зробити годівницю для птахів. Після проведення акції учні разом зі старшими вирушили розпочати свою екологічну акцію з виготовлення та розвішування на деревах « пташиних столових».

Також дану акцію « Нагодуй птахів взимку» до кінця року « Мелітопольське лісове господарство» планує провести з учнями лісництва « Паросток» та « Лісовичок».

 

Мої відео