News Ukraine

Різдвяні подарунки дітям загиблих в АТО та ООС

Різдвяні подарунки дітям загиблих в АТО та ООС
463 ПЕРЕГЛЯДІВ

Волонтери, або ще як їх називають у народі « чарівники » готують різдвяні подарунки дітям загиблих в АТО та ООС.

Збір та пакування подарунків триває уже декілька днів поспіль. Волонтери збирають подарунки для дітей. До коробок, які вони пакують, вони вкладають різноманітні подаруночки, які, сподіваються, неодмінно сподобаються і дівчаткам і хлопчикам. Подарунків тут , хоч відбавляй, є на будь-який смак та колір. Зокрема, серед подарунків можна знайти солодощі, набори для різної творчості та розвитку, пазли, іграшки та дитячий одяг.

Дехто з бажаючих сам готує подарунки і надсилає вже готові до волонтерського центру. Є й ті, хто перераховує кошти, на які будуть куплені усі гостинці та подаруночки, які запакують волонтери та відправлять дітям. За весь час доки розпочалася акція, вже готово 35 подарунків, але ще близько 20 діток чекають на своїх чарівників з подарунками. Тож слід поспішити порадувати дітлахів новорічними презентами.

Як розповідає волонтерка Олена Ярошенко, що можна стати чарівником для дітей дуже просто. Для того, аби долучитися до благодійного проекту, потрібно знайти групу « Чарівники Запорізької області» у Фейсбук, в якій розміщено пост з назвою « Чарівні діти» . Там кожен з бажаючих може обрати дитину для якої може виконати бажання у вигляді подарунка. Пані Олена розповідає, що всього лише потрібно написати у коментарях під постом, для кого ви збираєте подарунок, написати номер і віддати волонтерам. Ті ж у свою чергу оформлять подарунок, підпишуть картку з іменем та прізвищем й передадуть подаруночок дитині.

Загалом волонтери мріють ощасливити близько 150 діточок і мріють, що зібрані ними подаруночки обов’язково сподобаються дітворі, адже вони старають для того, аби у них все було добре і у них був новорічний настрій.

 

Мої відео