News Ukraine

10 мільйонів гривень на придбання кисню

10 мільйонів гривень на придбання кисню
464 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 мільйонів гривень на придбання кисню для пацієнтів, які хворі на COVID-19 отримає Запоріжжя

Запорізька міська рада винесла проєкт на розгляд виконавчому комітету , в якому йдеться про збільшення субвенції з місцевого бюджету. Як повідомляється, ці кошти будуть мати призначення, яке буде спрямоване на закупівлю кисню для хворих на коронавірус.

10,4 мільйона гривень, така сума буде розподілена між всіма лікарнями Запоріжжя. Дані кошти будуть надіслані до Запорізького бюджету, як державна субвенція. Про це йдеться у розпорядженні голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна. Це вже не перший випадок надання місту коштів, як повідомляється область вже отримувала 3 мільйони гривень на аналогічні цілі.

В даному розпорядженні голови Запорізької обласної державної адміністрації також повідомляється те, що загальна сума субвенції на придбання кисню для хворих в Запорізькій області становить близько 28,8 мільйона гривень. Також, крім Запоріжжя допоміжні кошти будуть надані і іншим містам області. Найбільше, а саме 6,2 мільйона гривень буде спрямовано Мелітополю, 4,3 мільйона гривень буде надано Бердянську та всьому району, а також 2,2 мільйона гривень – Кам’янко-Дніпровському району.

Також, нагадаємо, що раніше мерія Запоріжжя збільшувала видатки до 34 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусною хворобою. По всьому місту було визначено декілька лікарень, які будуть слугувати місцем для лікування хворих на COVID-19, а саме це такі лікарні №№ 2,6,7,9 та « Міська дитяча лікарня №5» та пологовий будинок №4. Також згодом долучилася до цього списку і лікарня №1.

 

Мої відео