News Ukraine

Алея нотаріусів

Алея нотаріусів
451 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у Запоріжжі з’явилася алея нотаріусів. Нотаріуси вирішили започаткувати нову традицію, головна мета якої висадка дерев у сквері Прикордонників.

Зовсім нещодавно в Олександрівському районі Запоріжжя, зокрема в сквері Прикордонників була засуджена ділянка декоративними сливами та берізками. Дану акцію запропонували провести члени Запорізького відділення нотаріальної палати України в Запорізькій області. Таким чином було вибрано ділянку в сквері Прикордонників, яка буде засаджена новими деревами. Це дійство сталося завдяки сприянню районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському районі. Через це даний сквер матиме на одну зелену локацію більше.

-Нам допомогли вибрати сажанці, належним чином підготувати ґрунт. Ми мріяли створити парк юстиції, але це нелегка справа, та й систему органів юстиції реформували. Тому ми вирішили, що розпочнемо з малого – висадимо дерева силами Запорізького відділення нотаріальної палати. За можливості будемо продовжувати цю ініціативу. Головне, що ми висадили дерева з любов’ю, настроєм, натхненням, - розповіла приватний нотаріус, член Запорізького відділення нотаріальної палати України в Запорізькій області Вікторія Морозова.

Загалом в свері нотаріуси висадили близько 5 саджанців берез та 5 декоративних слив. За даними насадженнями будуть доглядати фахівці КРБП « Зеленбуд», які на даний момент, опікуються охороною територією скверу Прикордонників.

Також фахівці КРБП « Зеленбуд» повідомляють, що вже зовсім скоро в Олександріївському районі з’явиться на 300 саджанців більше.

 

Мої відео