News Ukraine

" Подаруй посмішку"

" Подаруй посмішку"
449 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відбулася презентація благодійного проекту, який має назву « Подаруй посмішку», яка стартує у Запоріжжі.


Через початок даної акції відбулася прес-конференція щодо того, коли має початися благодійна акція перед новорічними святами та Різдвом, під назвою « Подаруй посмішку». Дану акцію було ініційовано ГО «Міжнародним центром Світ очима дітей». Даний захід був проведений за участі заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Свистуна та директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Владислава Морока. Також до даної прес-конференції долучилися і організатори та учасники різних проєктів, зокрема це президент ГО « Міжнародний Центр « Світ очима дітей»» Вікторія Мєрєнкова, також голова ради групи « Компанія Прогрес» Олексій Кравчук, директорка ради дирекції фестивалів ГО « Міжнародний Центр» Світ очима дітей»» Ганна Булах, віце-президент Спілки вірмен Запорізької області Рудольф Акопят та звісно ж керівник ГО « Міжнародний Центр « Світ очима дітей»» Дмитро Мвтюхін.

Сьогодні у нас розпочинається цікава благодійна акція на підтримку дітей Запорізької області. В тому числі, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних, малозабезпечених родин. Дійсно надзвичайно важливо в ці скрутні часи підтримати наших дітей, подарувати їм свято. На жаль, сьогоднішні карантинні обмеження не дозволяють нам у повній мірі проводити новорічні свята. Тому наші партнери – ГО «Міжнародний Центр «Світ очима дітей» - ініціювали проведення такої важливої акції, що дозволить підтримати дітей Запорізької області. Відповідно до цього, завданням проєкту є збір коштів для придбання подарунків дітям вразливих категорій населення. Тому я запрошую всіх небайдужих долучитися до цієї соціальної ініціативи. Давайте запустило коло добра разом, - зазначив Олександр Свистун.

Коротко проте, які головні питання обговорили на прес-конференції:

  • Повідомляється про те, що з 20 листопада 2020 року по 6 січня буде тривати збір подарунків та власне коштів для дітей-сиріт, інвалідів, дітей учасників АТО та дітей з малозабезпечених сімей та багатодітних.

  • Усім бажаючим, хто хоче долучитися до даної акції можна буде просто перерахувати кошти на рахунок Громадської організації « Міжнародний Центр « Світ очима дітей»» або власноруч зібрати подарунки. Подарунки можуть бути різного формату.

Мої відео