News Ukraine

Новий центр реабілітації для людей з інвалідністю в Запоріжжі

Новий центр реабілітації для людей з інвалідністю в Запоріжжі
416 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стало відомо, що у Запоріжжі планують побудувати сучасний центр соціальної реабілітації для людей з інвалідністю.


Центр планують оснастити залом для спорту, кімнатою відпочинку, класом для навчання, офісним приміщенням та ще багато чого. Головне, це те що всі ці приміщення будуть адаптовані для людей з інвалідністю. Даний центр буде мати назву « Життя», який будують у Запоріжжі.
Власне самим будівництвом центу займається громадська організація « Українська Спілка Інвалідів – УСІ».

Для будівництва центру реабілітації вже знайдено приміщення площею 300 кв.м., також розробили проектну документацію.


Як розповідає власне сам президент Запорізького обласного відділення громадської організації « Українська Спілка Інвалідів-УСІ» , що ідея створення такого центру виникла вже давно, ще в далекому 2001 році, коли власне була тільки створена громадська організація « Українська Спілка Інвалідів-УСІ». Він також поділився своїми думками, з приводу того, що на даний момент такого ж або схожого центру реабілітації в місті просто немає. Також організації хотіла об’єднати усі громадські організації під одним дахом, щоб люди з інвалідністю могли отримувати і освіту, і допомоги з працевлаштуванням, і спортивну реабілітація та багато чого іще в одному місці.


Знайти приміщення допомогли меценати. Вартість усіх будівельних робіт складає 2,5 мільйона гривень. Але таких грошей у організації просто немає. Тому представники шукають тих, хто би міг допомогти з різними видами роботи або ж фінансово. Взяти участь у допомозі люди можуть не тільки матеріально, а й робочими руками та технікою. Дізнатися про те, як це зробити можна на сторінці громадської організації « Українська Спілка Інвалідів-УСІ».

Мої відео