News Ukraine

Чи можна в Запоріжжі в садочок та школу без щеплень?

Чи можна в Запоріжжі в садочок та школу без щеплень?
431 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні, на сьогоднішній день, існує графік обов’язкових щеплень для дітей, які мають відвідувати садочок та школу. А чи можна їх відвідувати без щеплень?

В законі України « Про захист населення від інфекційних хвороб» йдеться про те, що діти, які не мають щеплень не повинні допускатися до перебування в колективі.

Існують такі випадки, коли батьки відмовляються самостійно від щеплень для дитини і отримують відмови у навчанні їхньої дитини. У такому випадку батькам необхідно звернутися до територіального управління освіти та науки, яке повинне надати альтернативне вирішення даного питання, а саме форму навчання для дитини. Коли ж батьки все-таки погодилися на щеплення дитини, то можливий допуск до навчання за умови, що дитина буде мати всі необхідні щеплення за вакцинальним комплексом і в подальшому під час перебування в організованому колективі, буде мати решту щеплень з дозволеним інтервалом між ними. Про все це було повідомлено на сайті Запорізького лабораторного центру

На сьогоднішній день, Запорізька область повністю забезпечена усіма потрібними вакцинами для проведення профілактичних щеплень, про це стверджують медичні працівники.

Календар щеплень за віком:

- Новонароджених прищеплюють в першу добу в пологовому будинку проти вірусного гепатиту В, далі в 1 місяць і 6 місяців;

- На 3-4 добу життя – проти туберкульозу;

- З 2-х місяців діти прищеплюються проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту трикратно з інтервалом 2 місяці і ревакцинацією в 18 місяців;

- З 2 місяців 2-разово в рік проводяться щеплення проти гемофільної інфекції;

- В 6 років проводяться щеплення проти дифтерії, правця, поліомієліту;

- В 14 років – проти поліомієліту;

- В 16 років – проти дифтерії та правця з наступними ревакцинаціями кожні 10 років.

 

 

Мої відео