News Ukraine

Експерименти в навчанні

Експерименти в навчанні
468 ПЕРЕГЛЯДІВ

Батьки не задоволені та жаліються на експерименти в школах з навчанням. Відбувається це і у Мелітопольських школах, де продовжують експерименту зі змішаним типом навчання.

Доки в одних школах продовжують навчання і намагаються синхронізувати денний і дистанційний процес, то в інших діти можуть ходити до школи по парним та непарним числам дня. Таке рішення було й прийнято і в школі № 25, проте після невдоволених заяв батьків, школа вирішила відмінити даний вид навчання.

Ми нагадаємо, що по завершенню осінніх канікул у школах Мелітополя було прийнято рішення про те, що діти повернуться до навчання за таким сценарієм відвідування, як змішане. Вона виглядає так: одна половина класу навчається денно, а друга – дистанційно, потім групи міняються. Наприклад в школах №№ 10, 23 та 24 було прийнято рішення про спробу навчання у синхронізованій формі змішаного навчання. В якості експерименту, в таких школах намагаються одночасно подати матеріал дітям, які навчаються денно і тим, хто навчається дистанційно вдома.

Школа № 25 вирішила взагалі піти іншим шляхом, і для цього вибрала чергувати денну та дистанційну форму навчання через день. Про такий спосіб здобуття освіти під час пандемії, школа одразу повідомили, як учнів так і їхніх батьків. Зокрема, даний експеримент йшов недовго. Батькам така форма навчання не сподобалась і як і учням, тому було прийнято рішення про її скасування.

Начальниця Мелітопольського управління освіти Ірина Щербак відмітила те, що всі школи мають право самі вирішувати, як їм проводити освітній процес за змішаним типом навчання.

 

Мої відео