News Ukraine

Як слідкують за 1000 громадян, які хворіють на коронавірус у Мелітополі?

Як слідкують за 1000 громадян, які хворіють на коронавірус у Мелітополі?
459 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Сімейні лікарі у Мелітополі надають списки до міського відділу поліції і Запорізького лабораторного центру з інформацією про те, скільки людей за останній час захворіло на коронавірус.

 Власне дані установи, які зазначено вище повинні відстежувати пацієнтів, які хворіють на COVID – 19, а також слідкувати за тим, щоб усі вони перебували на самоізоляції та дотримувалися всіх правил карантину. Зокрема таких людей у Мелітополі близько 1000.

Що ж до самоізоляції в Україні, то можна сказати те, що вона , на жаль, є не зовсім безкоштовною. Так як, піти на лікування через коронавірус і не заплатити нічого з власного гаманця не вийде, тому що держава може сплатити лише 50% від необхідного. Медичним працівникам сплачується на 100%. За інформацією лабораторного центру Запорізької області є відомо, що за 1 грудня в Мелітополі було виявлено 185 людей, які мали контакти з людиною, яка хворіє на коронавірус. За 2 грудня – 27 людей.

- Всього на 2 грудня на самоізоляції перебувають 995 осіб. З них 151 – діти дошкільного віку, 134 школяра і дорослих – 614. Поліція веде контроль за тими у кого є додаток «Дія». У Мелітополі це 209 осіб або 23% від загального числа людей, що знаходяться на самоізоляції. Решту щодня відстежують спеціалісти лабораторного центру МОЗ по телефону або з візитом додому - повідомила перший заступник мера Ірина Рудакова.

 

 

Мої відео