News Ukraine

Зеленський відповів на петицію запоріжців

Зеленський відповів на петицію запоріжців
439 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через сильне забруднення повітря жителі Запоріжжя створили петицію до президента і отримали на неї відповідь.

Петиція про припинення заводам отруювати повітря Запоріжжя набрала потрібну кількість голосів і на неї відповів Зеленський. Про це стало відомо на сайті президента України, де розглядають петиції громадян.

Згідно відповіді, яка містилася на сайті петицій , Державна екологічна інспекція проводила впродовж дев’яти місяців перевірки на дотримання усіх норм та вимог природоохоронного законодавства, зокрема дані перевірки було проведено на таких підприємствах як: ЗАТ «Запоріжкокс», АТ «Запорізький завод феросплавів», ЗАТ «Запорізький масложиркомбінат», ЗАТ «Дніпроспецсталь», ЗАТ «Запоріжстеклофлюс», ЗАТ «Запорізький кабельний завод», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ТОВ «Мокрянський кам'яний кар'єр № 3 »і ЗАТ« Запоріжвогнетрив ».

У ході перевірок було виявлено порушення відповідальних осіб , які будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, зокрема це штрафи. Також, підприємствам у яких знайшли порушення було видано укази негайно знищити порушення та навести лад по всіх нормах та правилах.

Також, Зеленський звернувся і до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, стосовно того, аби разом з місцевою владою прийняти міри для посилення контролю за підприємствами, аби ті дотримувалися норм природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, що петиція набрала більше 25 тисяч голосів, аби влада відреагувала на проблеми з непрацюючими фільтрами на територіях заводів. Люди були настільки обурені, що навіть виходили на акції протесту, адже на початку осені ситуації дуже погіршилася.

 

 

Мої відео