News Ukraine

8 років позбавлення волі для замісника голови района Запоріжжя

8 років позбавлення волі для замісника голови района Запоріжжя
473 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 років позбавлення волі для замісника голови района Запоріжжя

За витрату державних коштів призначених для будівництва та ремонту дитячих майданчиків, підозрюється замісник голови районної адміністрації Запорізької міської ради. За це йому грозить близько 8 років позбавлення волі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, що керівництво Запорізької міської прокуратури №3 повідомляє про те, що замісник голови районної адміністрації Запорізької міської ради зловживав своїм професійним положенням, власне користувався бюджетними коштами, які були виділені на будівництво та ремонт дитячих майданчиків. Тому проти нього порушено справу за ч.2,3 ст.191 КК України.

За даними слідства відомо, що замісник голови району, який власне є відповідальним за житлово-комунальні господарства, якого обвинувачують у витраті бюджетних коштів на суму близько 530 тисяч гривень.

На даний момент, вирішується подальша доля для замісника про відсторонення від займаної посади та покарання за скоєний злочин.

За даним злочином, санкція статті передбачує покарання у вигляді до 8 років позбавлення волі з подальшим правом про відсторонення від обійманої посади або про не допуск до займання своїми професійними обов’язками на термін до 3-ох років.

Нагадаємо, що в 2016 році у Запоріжжі було встановлено дитячі та спортивні майданчики, проте вони працювали недовго, через деякий час деякі з конструкцій розвалилися, а у інших просто повідпадали частини.

 

 

Мої відео