News Ukraine

Підсумки з боротьбі з амброзіює

Підсумки з боротьбі з амброзіює
468 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, представники влади Запорізької області та активні громадяни, якім не байдужа доля міста повідомили про результати проведення боротьби проти амброзії цього року.

За інформацією Запорізької міської ради відомо, що з 2016 року в Запоріжжі діє програма, яка спрямована на боротьбу з карантинними рослинами. Зокрема для Запоріжжя – це рослина амброзія. Так було підготовлено цілий комплекс заходів , який складався з трьох варіантів вирішення даної проблеми. Це механічний, агротехнічний та хімічний.

Так кожного року, починаючи з липня за проханням міських жителів в місті працює телефонна «гаряча лінія» з питань екологічної безпеки населення, яка допоможе у боротьбі з шкідливих рослинами. Люди, якім не байдужа ситуації з амброзією в місті мають можливість повідомити про місця поширення рослини до міських служб, які все необхідне, аби забезпечити громадянам безпеку.

Зокрема, в цьому році служби міста зафіксували 89 випадків заяв, які стосувалися шкідливої рослини. Дані заяви були прийняті до уваги і місця поширення амброзії були ліквідовані.

Загальна площа в цьому, яку довелося обробити рятувальникам від небажаної рослини складає близько 140 га.

Всього було проведено 246 перевірок фітосанітарного стану районів міста. Серед яких всього лише 4 випадки були зазначені для знищення виявлених порушень.

Також в цьому році місцевою владою були зроблені нововведення щодо контролю за знищенням шкідливих рослин. Районна адміністрація завчасно розміщала оголошення на сайті Запорізької міської ради про проведення планових робіт на території районів. В даних оголошеннях була подана інформація про дату проведення робіт, адресу, метод, а також звіти про виконану роботу.

 

Мої відео