News Ukraine

Запоріжжя отримало гуманітарну допомогу від Швейцарії

Запоріжжя отримало гуманітарну допомогу від Швейцарії
456 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно Запорізька обласна державна адміністрація отримала допомогу від Швейцарії.

В стінах обласної державної адміністрації міста Запоріжжя відбулася нарада робочої групи під керівництвом голови ОДА Олени Теряєвої з питань про надання гуманітарної допомоги.

На даному засіданні, було обговорення між членами робочої питання щодо визнання вантажу в якому міститься гуманітарна допомога для міста Запоріжжя. Вантаж, який був надісланий до Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації « Спілка молодих християн України».

Даний вантаж надійшов від Christiche Ostmission, Швейцарія. Вага вантажу склала 500 кг та має у своєму складі такі медичні засоби : бинти, пов’язка плівкова, рукавиці медичні стерильні, пластир, джгут, повний матеріал, кисневі маски, щипці, затискачі, термометри цифрові, риноскоп, скоби перев’язувальні, операційні інструменти з пластинами та шурупами, а також засоби для реабілітації.

На нараді Дмитро Матюхін, який являється головою Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації « Спілка молодих християн України» повідомив, що дана гуманітарна допомога буде передана до комунального некомерційного підприємства « Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради – 450 кг. Решту гуманітарної допомоги надати особам з інвалідністю, малозабезпеченим особам.

 

 

Мої відео