News Ukraine

Хлопчик, якого підпалили однолітки розповів деталі про те, як все відбувалося

Хлопчик, якого підпалили однолітки розповів деталі про те, як все відбувалося
490 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Історія хлопчика з Бердянська, якого друзі підпалили живцем сколихнула всю Україну. Що сталося і як? Розповів сам потерпілий хлопець.

Хлопця звати Володимир, йому 12 років. Наразі він знаходиться у лікарні через отримання опіків 30% тіла, серед яких опіки ніг, рук, геніталій та сідниць.

За попередньою інформацією малого перевели з Бердянська до лікарні в Запоріжжя 1 грудня 2020 року. Відомо, що хлопець потрапив до лікарні, через своїх друзів – однолітків, які вирішили познущатися над товаришем у дуже жорсткий спосіб. Власне вони робили його рідиною, яка містила в собі більше 60% спирту та підпалили його сірниками.

Як розповідає сам потерпілий хлопець, його приятелі спочатку пригрозили йому та дали на вибір два варіанта розвитку подій, або погодитися на підпал, або отримати 100 сильних ударів по голові. На що Володя вибрав перший варіант.

«Я пішов до друзів додому на ночівлю. Потім ми пограли інтернет-ігри і всяке таке. Потім Кирило згадав про самопал, це саморобний алкогольний напій... Вони облили мені штани. Вони хотіли спочатку трохи налити і згасити відразу...»- розповів хлопчик.

Згодом стало відомо, що хлопця є тільки мама, яка виховує сина сама, також вона перебуває на обліку в центрі зайнятості. Тільки за два дні перебування Вони у лікарні було витрачено 7000 гривень, на подальші витрати на лікування сім’я не має коштів.

Нагадаємо, даний випадок стався в ніч на 29 листопада у Бердянську по вулиці Європейській. Як повідомляє раніше поліція, що хлопчик сам погодився на те, щоб його підпалили. Все було знято на камеру одного з товаришів хлопця.

 

Мої відео