News Ukraine

Мені начхати на всіх живу як хочу : житель однієї з багатоповерхівок з Мелітополя залишив для судів маленьку щілину для входу до ліфта

Мені начхати на всіх живу як хочу : житель однієї з багатоповерхівок з Мелітополя залишив для судів маленьку щілину для входу до ліфта
412 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

В Мелітополі житель однієї з багатоповерхівок міста залишив для сусідів маленьку щілину для входу до ліфта.

Деякі люди, які проживають у багатоповерхівках забуваються про своїх сусідів і поводять себе так, ніби вони єдині власники даної житлової забудови. Про зручність для сусідів вони навіть і не замислюються, адже звикли робити все лише для себе.

Прикрий та неприємний інцидент стався і в одній із Мелітопольських багатоповерхівок. Де один із власників квартири, яка знаходиться в даному житловому комплексі, вирішив привласнити частину сходового майданчику, аби зробити собі тамбур. Проте сталася непередбачувана проблема – між входом до квартири та ліфтом відстань виявилась зовсім маленькою для такого дійства. Проте, ця невеличка перешкода не зупинила мешканця будинку. Він все-таки вирішив здійснити задуманий план та поставити решітку. Для цього чоловік зрізав кут перед дверима в ліфт.

Проте, ця конструкція залишила зовсім мало місця для входу до підйомника, практично декілька сантиметрів. Навіть, якщо дуже струнка людина захоче туди потрапити, навряд чи їй це вдасться або доведеться докласти багато зусиль, щоб проліски принаймні боком. Проте, щоб людям з інвалідними візками туди потрапити або з візком для дітей, то навіть мови про це немає.

Чому даний житловий комплекс, його керівництво і керуюча компанія дозволяють таке поводження – невідомо. Залишається тільки здогадуватися.

 

Мої відео