News Ukraine

Запорізькі сімейні амбулаторії почали працювати на новому рівні

Запорізькі сімейні амбулаторії почали працювати на новому рівні
444 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Запоріжжі сімейні амбулаторії вийшли на новий рівень. У амбулаторіях зроблено ремонт та отримано нове обладнання.

Як стало відомо, запоріжці отримають кваліфіковану медичну допомогу в комфортних та сучасних умовах.

Мер Запоріжжя, Володимир Буряк на своїй сторінці у Фейсбуці розповідає, що цього року влада приділить велику увагу до розвитку лікувальних закладів міста та обов’язково надасть оновлене медичне обладнання. Серед таких оновлених амбулаторій можна виокремити, та яка нещодавно запрацювала у місті Запоріжжі – це амбулаторія, яка знаходиться за адресою вул. Дорошенка, 3 в Хортицькому районі.

– Вона обслуговує більше 5 тисяч дітей та 21,4 тисяч дорослих мешканців 18-го, 17-го, 16-го та 15-го мікрорайонів і надає широкий спектр послуг. Тут працюють 10 сімейних лікарів, у тому числі лікар-педіатр, обладнано маніпуляційну та кабінет щеплень. Також у закладі розміщено 7 ліжок денного стаціонару. За останні кілька років ми відновили низку амбулаторій – по вул. Брюллова та Карпенка-Карого в Шевченківському районі, вул. Автозаводській і Новокузнецькій у Комунарському районі, вул. Істоміна та Ладозькій у Дніпровському районі. На черзі – амбулаторія в Бородінському мікрорайоні, – розповів Володимир Буряк.

Також, як повідомляється амбулаторія, що знаходиться в Хортицькому районі фактично є побудованою заново. В приміщенні було замінено усі комунікації, утеплили покрівлю та фасад. Також придбали нові меблі та техніку до усіх працюючих кабінетів закладу. Не забули у про медичних працівників, яких теж забезпечили усім необхідним.

 

Мої відео