News Ukraine

Фінансова допомога під час карантину для запоріжців

Фінансова допомога під час карантину для запоріжців
437 ПЕРЕГЛЯДІВ

 В Запоріжжі, під час карантину підприємці зможуть отримати фінансову допомогу від держави на дітей.

Рішення про допомогу для дітей підприємців було прийнято на нараді міської ради і повідомлено в прес-службі. Тож влада вирішила надати виплату фінансової допомоги на дітей, батьки, яких фізичними особами – підприємцями. Дане право на таку допомогу мають такі категорії:

- Підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та відносяться до I та II груп платників податків;

- Підприємці, у яких є діти до 10 років;

- Підприємці, які оплатили ЄСВ за всі місяці 2019 або протягом усіх місяців 2019 після державної реєстрації фізичної особи-підприємця або зареєструвалися як фізичні особи-підприємці в січні-березні 2020 року.

Як відомо, фізичним особам, які отримувала допомогу від держави в травні – серпні 2020 року, виплата планується також і в грудні 2020 за листопад та грудень вже автоматично. Це все можна буде отримати без пред’явлення необхідних документів, за умови, що вони відповідають усім раніше вказаним умовам.

Підприємці, які ж не отримали фінансової допомоги, можуть звернутися до 15 грудня в управління соціального захисту населення Запорізької міської ради за районами міста з заявою про те, що вони мають право на дотримання цієї допомоги.

Також дану заяву можна надати і у електронному форматі через інформаційні системи міністерства соціальної політики.

 

 

Мої відео