News Ukraine

Зимові субсидії для Запоріжжя

Зимові субсидії для Запоріжжя
463 ПЕРЕГЛЯДІВ

На період карантину, жителям Запоріжжя обіцяють зимові субсидії автоматично.

Про те, що запоріжці отримають субсидії на оплату тепла та за проведення автоматично призначених пільг, стало відомо зі слів власне мера міста – Володимира Буряка.

– Сьогодні перевірив, як налагоджено роботу в управлінні соціального захисту Хортицького району. Ще з початку карантину в усіх районних управліннях роботу максимально перевели в режим онлайн. Для цього ми ще до пандемії впровадили за кошти міського бюджету відповідне програмне забезпечення, яке дає змогу вирішувати більшість питань дистанційно, без необхідності приходити в відділення. Головне завдання – щоб кожен із тих, хто потребує допомоги, отримав її вчасно та в повному обсязі., – зазначив Володимир Буряк.

Також мер повідомив та додав, що отримати дані кошти запоріжці можуть в будь-який спосіб та коли їм власне зручно. Це можна зробити через банківській рахунок або через поштове відділення. У разі ж виникнення у жителів будь-яких питань, з приводу даного питання, то вони можуть звертатися через спеціальний сайт управління соціального захисту, по телефону, за номером « гарячої лінії» та у соціальних мережах: Фейсбук, Вайбер та Скайп.

Місцева влада дуже пильно та ретельно ставиться до питання з приводу отримання усіх необхідних послуг в комфортних умовах для власних громадян. Також за рішенням міської державної ради про суттєве оновлення низки міських амбулаторій. Дана модернізація уже сталася з закладом у Хортицькому районі, де вже розпочали прийом пацієнтів. Зараз, на черзі – реконструкція амбулаторії, яка знаходиться у Бородянському мікрорайоні.

 

Мої відео