News Ukraine

У запорізького наркоторговця вилучили 1,4 тис. набоїв

У запорізького наркоторговця вилучили 1,4 тис. набоїв
456 ПЕРЕГЛЯДІВ

 


7 грудня 2020 року працівники Шевченківського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області викрили вже раніше причетного до кримінальної справи мешканця 1982 року народження, який збув наркотичний засіб.


Під час обшуку у помешканні підозрюваного, правоохоронцями було знайдено та вилучено згорток з кристалічною речовиною білого кольору, який схожий на наркотичний засіб – « метадон ». Також було виявлено пристрій для куріння наркотиків та деяку суму грошей.


«За місцем проживання зловмисника, в рамках розслідування наркозлочину, працівники поліції провели санкціонований обшук. В ході якого виявили та вилучили зіп-пакет з кристалічною речовиною білого кольору (за попередніми даними «метадон»), медичний шприц, полімерний згорток з речовиною, схожою на прекурсор «перманганат калію», сигнальну ракетницю, 1385 патронів калібру 5,6 мм, банківські картки та мобільний телефон», – розповів начальник Шевченківського відділення поліції Олександр Гордієнко.
Усе ще було знайдено та вилучено правоохоронними органами у підозрюваного, направлено до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на експертизу.


Зловмиснику інкримінують наступне:


  • Слідчим Шевченківського відділення поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

  • - Крім того, відкрито кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Мої відео