News Ukraine

Після пологів одразу в реанімацію

Після пологів одразу в реанімацію
436 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

В Запоріжжі жінка потрапила до реанімації, одразу ж після пологів. У жінки відмовили нирки, зараз вона у медикаментозній комі.

Дівчину, яка потрапила після пологів одразу ж в реанімацію звати Олександра. Нічого не передбачало біди, вона готувалася до появи своєї другої дитини. Але раптом дівчина уже два дня почуває себе погано та в неї тримається температура, через що вона звернулася до сімейного лікаря, який порадив їй лягати в лікарню. Коли ж Олександра повернулася додому їх стало ще гірше, а температура підскочила аж до 40 градусів, рідні дівчини викликали швидку допомогу.

Лікарі спрогнозували, що у породіллі може бути Covid – 19, тому Олександрі запропонували вколоти диклофенак, на що дівчина поцікавилася, чи не зашкодить даний препарат дитині. Гарантію з лікарів ніхто не міг дати, тому дівчина відмовилася.

Через підозру на Covid – 19, дівчину дуже довго возили між 3 та 4 пологовими будинками, її нарешті погодилися прийняти в 4. Їй все ж таки вкололи диклофенак, на що у породіллі почала відходити плацента. Лікарі намагалися врятувати вагітність, тому було прийнято рішення про екстрений кесарів розтин.

Згодом виявилося, що у дівчини відмовили нирки та печінка, тому їх необхідно було ввести у медикаментозну кому. Також лікарі повідомили родичам, що у пацієнтки було виявлено гепатит С, хоча до цього в неї його не було. Також під час операції, дівчині видалили усі внутрішні жіночі органи. Що ж до дитини, то з нею все добре, новонароджена дівчинка знаходиться у дитячій лікарні № 5.

Наразі Олександра Шершнєва перебуває у Запорізькій обласній лікарні, вона вже вийшла з кому, проте, ще перебуває у реанімації. Попереду важке та тривале лікування.

 

 

Мої відео