News Ukraine

Майже 2 млн грн розкрадань на ремонті у житлових будинках столиці– підозрюють службовців КП та підрядників

Майже 2 млн грн розкрадань на ремонті у житлових будинках столиці– підозрюють службовців КП та підрядників
2613 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру трьом службовим особам комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та двом директорам підрядних товариств за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення (ст. 191 та ст. 366 КК України).

За даними слідства, протягом листопада-грудня 2020 року службовими особами комунального підприємства за результатами закупівель укладено ряд договорів з підрядними організаціями на капітальний ремонт місць загального користування та покрівлі в житлових і нежитлових будинках столиці. Йдеться про кошти, які виділені відповідно до розпорядження Київської міської ради «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансується в 2020 році за рахунок бюджетних коштів по Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого орану Київської міської ради (КМДА)».

Достовірно знаючи, що роботи в повному обсязі не виконані або виконані всупереч обсягам, передбаченим тендерною документацією та укладеними договорами, вони підписали фіктивні акти виконаних робіт щодо капітального ремонту місць загального користування і покрівлі в житлових та нежитлових будинках м. Києва. Таким чином вказані особи  спричинили розтрату бюджетних коштів на суму майже 2 млн грн.

Викриття злочину проводилося прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУ Нацполіції у місті Києві та працівниками Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами  Київської міської прокуратури

Теги: КМДА,Київжитлоспецексплуатація,Розкрадання
Мої відео