News Ukraine

Україна розуміє, що відбувається у Придністров’ї, і готова до будь-якого розвитку подій – Володимир Зеленський

Україна розуміє, що відбувається у Придністров’ї, і готова до будь-якого розвитку подій – Володимир Зеленський
60860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Володимир Зеленський вважає, що Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію в регіоні Придністров’я, але Збройні Сили України готові до можливої ескалації з боку російських військ на тимчасово окупованій території Республіки Молдова.

Відповідаючи на запитання журналістів після зустрічі з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Маріано Гроссі у Києві, Глава Української держави зазначив, що повністю поділяє оцінку ситуації з боку Президента Молдови Маї Санду.

Володимир Зеленський також повідомив, що обговорив це питання з Прем’єр-міністром Румунії Ніколає Чуке, який перебував з візитом у Києві у вівторок.

«Ми чітко розуміємо, що це один з кроків Російської Федерації. Це вже працюють там спецслужби. Це вже не просто про фейкові новини. Зрозуміло, для чого – для дестабілізації ситуації в регіоні, для загроз Молдові. Вони їм показують, що якщо Молдова підтримуватиме Україну, то будуть ті чи інші кроки», – сказав Президент.

За його словами, Україна знає, що російські війська, які впродовж багатьох років присутні на території тимчасово окупованої частини Молдови – Придністров’я, перебувають у постійній готовності.

«Але ми розуміємо їхні потужності, Збройні Сили України до цього готові і їх не бояться», – запевнив Глава Української держави.

Заходи за участю Президента України у 36-ті роковини трагедії на ЧАЕС

president.gov.ua

Теги: Владимир Зеленский, Владимир Зеленский Википедия, Зеленский Википедия,Президент Владимир Зеленский,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Украины Зеленский,Президент Украины ,Президент , Придністров’я, Володимир Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія, Зеленський Вікіпедія, Володимир Олександрович Зеленський, Владимир Александрович Зеленский, Президент Володимир Зеленський, Президент Зеленський, Президент України Володимир Зеленський, Президент України Зеленський, Президент України , Україна,Украина, Володимир Зеленський ,Російська Федерація, Російська агресія ,Росія,Россия,РФ,МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі,Рафаель Маріано Гроссі,МАГАТЕ ,Мая Санду,Мая Санду Вікіпедія,Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке,Прем’єр-міністр Румунії ,Прем’єр-міністр Румунії Чуке,Румунія Ніколає Чуке,Румунія Чуке,Ніколає Чуке,Ніколає Чуке Вікіпедія,Київ,Збройні Сили України,Збройні Сили ,ЗСУ,Молдова,Глава Української держави,ЧАЕС,Глава Української держави Володимир Зеленський,Глава Української держави Зеленський
Автор: wikibazacom
Мої відео