News Ukraine

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину до людей, яких він грабував (відео)

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину до людей, яких він грабував (відео)
350262 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бурята наздогнала карма. Взятого в полон російського військового, що чинив свавілля на Чернігівщині, привезли на місце скоєння злочинів – щоб подивився в очі людям, яких грабував.

Відео з інтерв'ю полоненого та кадрами його "візиту" до Чернігова оприлюднив 4 січня на своєму ютуб-каналі відомий український журналіст Володимир Золкін.

Зокрема, полоненого бурята провели вулицями деокупованого селища, в якому російські загарбники оперували протягом понад місяця на початку повномасштабного вторгнення. Попри страшні воєнні злочини, скоєні окупантом, сам він протягом усього дійства залишається на подив спокійним і не виявляє ознак каяття, хоча й вочевидь деморалізований.

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину

А місцеві мешканці Чернігівщини поводять себе стримано, наголошуючи на необхідність покарати агресора за законом.

Менше, ніж за добу, відео набрало майже мільйон переглядів і безліч схвальних реакцій українців.

"Змішані почуття, і сльози чомусь місцями наверталися. Особливо в тому моменті, де чоловік намагався перейти на особистості, але поводився дуже стримано і при цьому дружина його так ласкаво заспокоювала. Що їм довелося пережити, через які приниження пройти, що побачити та випробувати", – коментують глядачі.

Подружжя з села, яке постраждало від мародерства окупантів

Зазначається, що за свої сумнівні "звитяги" у себе на батьківщині бурят отримав у нагороду нову квартиру.

"Шкода, що тільки до таких 24-річних "людей" не доходить зовсім нічого. Не кається хлопець і не шкодує. Не бачить, скільки зла та болю він зробив іншим, зате квартира гріє душу. Єдине, що хотілося б, – це справедливого суду над такими, а не легкого обміну та подальших приїздів подібних до нашої землі", – наголошують дописувачі.

stopcor.org

Теги: бурят,Чернігів, війна в Україні, окупанти
Мої відео