News Ukraine

"Ми довго терпіли": путін заявив, що розпочав війну в Україні, щоб її завершити (відео)

"Ми довго терпіли": путін заявив, що розпочав війну в Україні, щоб її завершити (відео)
335800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент рф володимир путін назвав Донецьку та Луганську області "історичними територіями" рф, додавши, що розпочав війну проти України, щоб її завершити та "захистити людей" на Донбасі. Про це глава держави-агресорки заявив у середу, 18 січня, під час заходів, присвячених 80-річчю прориву блокади Ленінграда.

Про це пише телеграм-канал кремлівського пулу.

"Все, що ми робимо сьогодні, зокрема й спеціальна воєнна операція, це, як я вже багато разів казав, спроба припинити цю війну. Ось у чому сенс нашої операції. І захистити наших людей, які там на цих територіях проживають. Це наші історичні території", — сказав путін.

Крім того, президент рф нарік на розвал СРСР, додавши, що рф до 2014 року не претендувала на свої "історичні території". Потім, за словами путіна, у Кремлі побачили "винищення людей, пов'язаних із російською культурою" на території Донбасу.

"Ми довго терпіли, довго намагалися домовитися. Як зараз з'ясовується, нас просто водили за ніс, обманювали. Не вперше таке з нами відбувається і трапляється. Проте ми зробили все можливе, щоб врегулювати цю ситуацію мирними засобами", — додав президент рф.

За словами путіна, наразі йому очевидно, що врегулювати ситуацію мирними шляхами "було неможливо", а Україна нібито сама готувалася перевести конфлікт "у гарячу фазу".

stopcor.org

Теги: путін,росія, війна в Україні
Мої відео