News Ukraine

Львів’яни влаштували Садовому коридор ганьби

Львів’яни влаштували Садовому коридор ганьби
18531 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Львова Андрій Садовий ганебно втік від мешканців місцевих громад, які невдовзі можуть стати частиною Львова.

У суботу, 6 червня, люди вийшли з протестом під Львівську ОДА, де саме відбувалася оперативна нарада керівництва області з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Про це повідомив у мережі координатор Комітету захисту прав громад, член міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області Віталій Горбатенко, виклавши відповідне відео. 

На записові зафіксовано, як Садовий тікає чорним ходом з будівлі ЛОДА. Люди просять поспілкуватися, втім мер лише пришвидшує ходу й ігнорує їх.

“Під вигуки “Ганьба!” Садовий тікає від мешканців громад, які, можливо, будуть у Львові. Не захотів поспілкуватись. Не має потреби, очевидно. Отак-от в політиці: по телебаченню говоримо одне, а напряму не будемо говорити взагалі нічого. Так хотіла людина той Великий Львів…І не хоче зустрітися з мешканцями сусідніх громад. В чому справа? Просто ганебно втік від громади, не поспілкувавшись, похиливши голову і швидко перебираючи ногами…”, – коментує на відео Горбатенко.

Міський голова Винників Володимир Квурт, який також був на акції протесту, повідомив у мережі, що до ЛОДА прийшли громади Винників, Брюховичів, Домажиру, Рясне-Руської, Ясниськ, Стебника та Гряди.

“Майже 5 годин простояли під сонцем на мирній акції біля Львівської ОДА в підтримку збереження населених пунктів Львівщини під час наради прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Але ніхто, на жаль, так навіть не вийшов з нами зустрітись: ні представник голови Львівської ОДА, ні представник прем’єр-міністра…”, – зазначив Квурт.

Теги: протести,Садовий,Андрій Садовий,Львів ,приоритет орг
Автор: Prioritet
Мої відео