News Ukraine

Громадський діяч, активіст та підприємець Аркадій Кобринець - знає як вирішити проблему транспортного колапсу на виїзді із Бучі до Києва! (ВІДЕО)

Громадський діяч, активіст та підприємець Аркадій Кобринець - знає як вирішити проблему транспортного колапсу на виїзді із Бучі до Києва! (ВІДЕО)
23262 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже доволі тривалий час на медіа просторах з’являється що раз то більше інформації про активну громадську та політичну діяльність депутата Ірпінської міської ради Аркадія Володимировича Кобринця. Громадський діяч, активіст та підприємець стабільно відстоює інтереси місцевих громадян, які як і він незадоволені 22-річною діяльністю мера Бучі Анатолія Федорука. Аркадій Кобринець неодноразово зазначав, що протягом останніх більш ніж 20 років думка громади міста просто нівелювалася, натомість міський голова "прибрав до рук" управління бюджетом, землею, закупівлями, а будь-які спроби громади висловити свою думку одразу "придушувалися" Федоруком.

Окрему увагу Аркадій Кобринець приділяє надзвичайно важливій проблемі вирішення транспортного колапсу, що існує на автошлях М07, який ще називаютьВаршавка. Ця дорога є єдиним прямим виїздом з Бучі до Києва, але за останні 22 роки бучанська влада не проявила жодної ініціативи, щоб стратегічно вирішити питання транспортного сполучення зі столицею.

Також Аркадій Кобринець підкреслює, що кілометрові затори “Варшавкою” – це не єдина проблема місцевої громади, адже за два десятки років не вирішене питання й двох переїздів через залізничні колії. Крім того, на основному автошляху через Бучу не скрізь є тротуари, а на багатьох вулицях міста відсутнє нормальне асфальтне покриття.

Людям потрібні реальні зміни, а не 22 роки пустих розмов про те, що колись буде краще – та при сьогоднішній міській владі краще стає не людям, а близькому оточенню чинного мера.

Та що робити і як вирішити проблеми громади - про це у своєму звернення чітко заявив Аркадій Кобринець, який підкреслив що уже має бачення вирішення транспортної проблеми Бучі. Крім того, він акцентує увагу - думка народу для нього понад усе! А тому запрошує всіх охочих і не байдужих обговорити Транспортну стратегію Бучі. Її мета просталише за один рік вивести Бучу із транспортного застою підкреслив Аркадій Кобринець.  

Всі не байдужі до позитивних змін можуть долучитись до телеграм каналу Віталія Кобринця, а також підписатись на сторінку у Фейсбук

Теги: Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець Буча, місто Буча, депутат Ірпінської міської ради Аркадій Володимирович Кобринець, Аркадій Володимирович Кобринець, Громадський діяч та активіст Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець підприємець, Анатолій Федорчук, Варшавка, виїзд Буча Київ, Ірпінь Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець декларація, депутат БПП Аркадій Кобринець, біографія Аркадій Кобринець Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец Буча, город Буча, депутат Ирпенского городского совета Аркадий Владимирович Кобринец, Аркадий Владимирович Кобринец, Общественный деятель и активист Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец предприниматель, Анатолий Федорчук, выезд Буча Киев, Ирпень Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец декларация, депутат БПП Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео