News Ukraine

На Сході України пройшли випробування новітньої української розробки - системи пеленгації BOGUN-DF

На Сході України пройшли випробування новітньої української розробки  - системи пеленгації BOGUN-DF
100738 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українськими інженерами з залученням спецслужб було проведено випробування системи пеленгації BOGUN-DF, яка виявляє різні джерела радіовипромінювання та вказує напрямок радіовипромінювання шляхом моніторингу параметрів електромагнітного поля. Випробування комплексу BOGUN-DF пройшли на початку серпня 2020 року на Сході України та дозволили підтвердити заявлені технічні характеристики та відповідність міжнародним стандартам (у тому числу стандартів NATO).

За підсумками тестування учасники випробувань виявили можливість комплексу поєднувати в собі властивості портативного радіопеленгатора та сучасної системи радіоелектронної розвідки (SIGINT) з віддаленим доступом до отриманої інформації.

Українська компанія UALEKS вперше представили широкому колу користувачів комплекс BOGUN в 2019 році в Києві на XVІ міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», де взяли участь провідні інженери та розробники унікальних технологій з багатьох наукових установ та представники організацій оборонно-промислового комплексу. Комплекс оснащений високочутливим панорамним приймачем , двома багатоелементними пеленгаційними антенами, що забезпечують круговий прийом сигналів у діапазоні частот 50-800 МГц та 800-3000 МГц, які в ході тестувань дали змогу зафіксувати сигнал ППРЧ 10.000 перелаштувань в секунду.

Теги: BOGUN-DF,комплекс BOGUN,Українська компанія UALEKS,Зброя та безпека,система пеленгації BOGUN-DF
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео