News Ukraine

У Дніпропетровській області знайдено 15-річну втікачку

У Дніпропетровській області знайдено 15-річну втікачку
462 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Дніпропетровщині в селі Червоноіванівка Криничанського району знайшли зниклу 15-річну Валерію Хомутиннікову. Правоохоронцям вдалося відшукати дівчину, яка ховалася від них у кущах.
За попередніми даними відомо, що неповнолітня дівчина втекла з дому через сварку зі своєю матір'ю. Спочатку мати і батько намагалися самостійно відшукати дочку. У дівчину не було з собою мобільного телефону, тому додзвонитися до неї ніхто не міг. Тому після невдалих спроб батьки все ж таки звернулися по допомогу правоохоронних органів.
До пошуків було залучено склад Криничанського відділу поліції та міста Кам'янське.
Також, Державне Управління Національної поліції Дніпропетровської області повідомляють, що орієнтування було передано до засобів масової інформації та іншим відділенням.
Правоохоронці перевіряли всі можливі місця, де могла знаходитися Валерія. Розшукували дівчину в лісі, прибережній зоні, допитували сусідів, продавців магазинів, працівників вокзалу, водіїв маршрутних таксі та автобусів, провели бесіди з друзями і знайомими підлітка та її батьків. Але ніхто нічого не знає, дівчину ніхто не бачив.
В цей час очевидці повідомили в поліцію про місцезнаходження неповнолітньої Валерії. Її бачили на околиці села Червоноіванівка, куди й одразу вирушили правоохоронці.
Коли 15-річна дівчина побачила людей у формі, то вирішила сховатися від них у кущах, щоб її не знайшли. Але поліція все ж таки знайшла втікачку.
Її доставили додому, до батьків. Ніяких правопорушень по відношенню до неї та її самою скоєно не було.

Теги: Дніпро
Мої відео