News Ukraine

У Запоріжжі через недотримання санітарних норм карантину у громадському транспорті люди варварськи викинули чоловіка

У Запоріжжі через недотримання санітарних норм карантину у громадському транспорті люди варварськи викинули чоловіка
459 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через стрімке погіршення стану пандемії в країні та запровадження санітарно-епідеміологічних обмежень люди просто чинять самосуд через їх порушення.

Соціальними мережами шириться відео на якому зображено жорстоке поводження з пасажиром місцевого громадського транспорту. Даний інцидент стався 24 листопада в місті Запоріжжі. Там чоловік намагався проїхати стоячи в транспорті, попри те, що правилами сьогоднішнього карантину дозволено пересуватися на сидячих місцях.

В свою чергу водій автобуса відмовився їхати рейсом, доки чоловік, який порушником не залишить даний вид транспорту.

Чоловік не слухав нікого і його було важко у чомусь переконати. Намагалися пояснити ситуацію в інші пасажири автобуса, проте чоловік не хотів стояти у черзі тим самим ігнорував пропозицію як водія так і звичайних людей у салоні.

Коли люди почули відмову вкотре, вони вирішили взятися за цю справу самим, тобто зробити якийсь серйозніший крок стосовно порушника. Декілька чоловік не витримали цього, адже поспішали кожен по своїм справам, підішли до порушника, взяли його під руки та просто по варварськи викинули його з автобуси через передні дверцята.

На цьому конфлікт було завершено, проте відео шириться мережею та набирає, як негативні коментарі, так і позитивні.

Нагадаємо, що по всій Україні діють правила оранжевої зони», тому загальні карантинні обмеження повинні дотримуватися усі громадяни країни. Серед яких заборонено:

робота кафе, барів, ресторанів, ТРЦ та інших розважальних закладів;

робота закладів культури і проведення масових заходів;

робота салонів краси, магазинів з продажу промтоварів;

робота спортзалів, фітнес-центрів, басейнів.

Проте продовжують працювати:

Медичні заклади;

Кафе, бари, ресторани на доставку, або замовлень на виніс;

Автозаправки, СТО;

Банки;

Пошта;

Майстерні з ремонту комп’ютерів, побутових приладів і предметів особистого вжитку; Магазини, у яких 60% площі відведеної під продаж продуктів харчування, пального, ліків та медичних виробів, ветеринарних препаратів, кормів.

Мої відео