News Ukraine

Метод «каменем по полові» або затримання київського грабіжника

Метод «каменем по полові» або затримання київського грабіжника
192975 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 7 грудня 2020 року поліція Голосіївського району міста Києва затримала  серійного грабіжника - 26-річного місцевого жителя, який грабував жінок та відбирав у них дорогоцінні прикраси.

Декілька днів тому до Голосіївського відділу надійшло дві заяви від окремих жінок про те, що їх пограбували та забрали майно.

Чоловік діяв за наступною схемою: коли надворі темніло, чоловік підходив до одиноких жертв та щосили кидав важкий камінь. Коли жінки через біль та голово кружіння не могли свідомо мислити, хлопець користувався цим та швидко грабував киянок.

Поліція зрозуміла, що до злодіяння причетний один і той самий чоловік, тому ще три такі ж попередні заяви робітники приписали до вищевказаних випадків, в одному з яких одну потерпілу госпіталізували в лікарню з серйозними забоями черепа. За цими фактами відкрили кримінальне розслідування,

Чоловіка піймали з тими ж речами та документами, про які в протоколі говорили потерпівши особи. Як з’ясували правоохоронці, раніше киянин був судимий за крадіжки та викрадення автомобіля, за що просидів та п’ять років.

Суд призначає покарання хлопцю за статтями 186 частини 2 (грабіж, який супроводжувався несерйозними тілесними травмами, що карається обмеженням волі від 4 до 6 років) та частиною 2 187 статті (розбій, неодноразово вчинений одною і тою ж особою, що карається позбавленням волі від 7 до 10 років з повною конфіскацією майна) Кримінального Кодексу України.

Будьте обережними, коли йдете темними вулицями, тримайте при собі засоби захисту в руках: ключі, перцевий балончик або просто важку річ, яка може від удару збити з пантелику злодія. Завжди ходіть в людних місцях та не вмикайте в обидва вуха навушники, коли ввечері йдете додому!!!

За новинами Києва та свого міста слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Мої відео