News Ukraine

Травмував перехожого і втік з місця ДТП

Травмував перехожого і втік з місця ДТП
137728 ПЕРЕГЛЯДІВ

У п*ятницю, 11 грудня, на території парковки ТЦ “Вавилон” водій автівки Volkswagen, виїжджаючи, зачепив молодика. В результаті цього, серйозних травм не отримано, однак, хлопець отримав удар по нозі й звернувся за допомогою до медичної допомоги.

Зі слів потерпілого, в той час він прямував на автобусну зупинку через парковку “Вавилон”, як звідти якраз виїжджав водій. Хлопець впевнений, що той бачив пішохода, але це не завадило йому далі продовжувати їхати і в результаті травмувати молодика. Удар по нозі був не надто сильним, але хлопець впав на землю. Йому стали допомагати всі перехожі, які перебували безпосередньо на місці ДТП, в той час як водій Volkswagen його покинув.

За наявною інформацією, приблизно через півгодини його відшукали і повернули співробітники патрульної поліції, а також викликали на місце слідчих.

Як розповіли свідки, то після всього, що сталося чоловік весь час просидів у закритій машині, ігнорував кожного, хто підходив до нього й навіть не вийшов тоді, коли прибув патрульний екіпаж.

Пізніше приїхав особистий адвокат чоловіка і пояснив, що той чекав допоки не приїде перший. Адвокат обгрунтував, що в даній ситуації хлопець винен сам, оскільки, побачивши машину що виїжджає, продовжив свою ходу далі. Але питання про те, що водій закрився у машині й не допоміг потерпілому - досі залишається відкритим.

Зараз на місці ДТП працюють слідчі й співробітники патрульної поліції. Потерпілий та очевидці дають свої показання.

Також, за наявною інформацією, за рулем Volkswagen знаходився заступник голови Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України в Дніпропетровській області» Дмитро Іванов. Разом з тим повідомляється, що поки немає остаточного підтвердження даного факту і як все було насправді - з*ясовується.

Теги: ДТП,правоохоронні органи,потерпілі
Мої відео