News Ukraine

ВЕРДИКТ СУДДІ РАХІВСЬКОГО РАЙСУДУ МАРУСЯК О.І. ДЛЯ СЛІДЧОГО: ВИ ЩО ОХ… ЧИ ЩО? (АУДІО)

ВЕРДИКТ СУДДІ РАХІВСЬКОГО РАЙСУДУ МАРУСЯК О.І. ДЛЯ СЛІДЧОГО: ВИ ЩО ОХ… ЧИ ЩО? (АУДІО)
282617 ПЕРЕГЛЯДІВ

Схоже, до деякі представники Феміди знаходячись у гірських глибинках відчули себе щонайменше феодалами. Бо ж кому із представників мас-медіа прийде в голову приїхати сюди, щоби хоча б час від часу почути шедеври представників Феміди. Наші журналісти виїжджали свого часу у гірський Рахів, що викликало в судді чимале незадоволення.

Цього разу суддя з гірської глибинки вирішила просто перейти на мову матів, мабуть відчувши себе таким собі «паханом» і показати ху ез ху.

…До нашого видання надійшла досить цікава інформація, яка записана на  аудіо-файл, 14  травня 2021 року.  Суддя Рахівського райсуду Марусяк М.О. спілкувалась по-телефону з слідчим Рахівського РВП Летою Олександром.

Після прослуховування аудіо запису з гірської Рахівщини, та почувши спілкування з слідчим відділку надія на справедливість та неупередженість щодо слуги Феміди почала зникати! На жаль. Звісно, тут чималі питання до Вищої ради правосуддя! Скільки ще терпітиме не тільки слідчий, чи прокурори, але й простий люд дії цієї пані-судді, котра дозволяє собі в розмові ненормативну лексику? Як вважає вища інстанція: за таке потрібно позбавляти посади та притягувати до кримінальної відповідальності? Як повідомили нашій редакції, що слідчий відповідно до закону України «Про справедливий Суд» звернувся і до Вищої ради правосуддя та до Рахівського районного суду щоб вони надали оцінку діям Судді Марусяк О.І. та тут як мовиться : «Криша сильна….не протече», бо існують свої підв’язки.

У свою чергу ми розпочинаємо власне журналістське розслідування, що ненормативної лексики і діяльності цієї пані! До нашої редакції вже звернулися прості люди, яких вона не тільки посилала на три веселі (ви ж зрозуміли), а й із більш гучними словами та й рішеннями…  Люди просто бояться інформувати суспільство про її дії і це зрозуміло, але нам немає чого боятися! Наші кореспонденти звернуться з відповідним листом для роз’яснення до Вищої ради правосуддя. В подальшому слідкуйте за нашими розслідуваннями щодо дій та рішень цієї «правосудної» пані.

Далі буде…

Іван Скрип, для «ЖПК»

Теги: Марусяк М.О,суддя Марусяк ,Рахівський райсуд,Рахів
Мої відео