News Ukraine

Конкурс журналістських робіт "Історії успіху громад"

Конкурс журналістських робіт "Історії успіху громад"
84246 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чекаємо "Історії успіху громад" від журналістів Харківщини

На Харківщині триває прийом заявок для участі у щорічному обласному конкурсі журналістських робіт "Історії успіху громад". Мета конкурсу - донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до життя своїх громад.

Конкурс запроваджено наприкінці 2016 року рішенням Харківської обласної ради, він базований на адаптованій до місцевих потреб методології Ради Європи, яка розроблена в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». У 2018 році конкурс проводитиметься вдруге. Конкурсні роботи мають бути створені у 2017-2018 роках та розміщені у регіональних та місцевих ЗМІ.

"В умовах, коли держава та суспільство проходять через етап трансформації, мас-медіа належить особлива роль. Будь які реформи не можуть бути успішними, якщо громадяни не отримуватимуть достовірну та вичерпну інформацію про перетворення, що відбуваються в країні, про те, які переваги принесуть із собою зміни, - переконаний голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - У той же час, завжди цікаво дізнаватися, як молодь сприймає і визначає реформи, базові інститути суспільства; як юнацтво бачить організацію колективу, де навчається, та громади, у якій мешкає; як, на погляд юнаків і дівчат, працюють механізми влади у їхньому рідному населеному пункті".

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2017 року. Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку (https://goo.gl/forms/8ffZG4bw1jqwgTIf1).

Автори, які стануть переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, отримають грошові винагороди та дипломи:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста. З умовами Положення про конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (www.oblrada.kharkov.ua) у розділі "Конкурси, гранти". Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

Теги: Харків, конкурс,ЗМІ
Мої відео