News Ukraine

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 2 вересня 2021 року

25487 ПЕРЕГЛЯДІВ
Слава Україні!
Протягом минулої доби, 1 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 12 порушень режиму припинення вогню.
У напрямку ЗОЛОТОГО-4 російські найманці двічі відкривали вогонь з мінометів 120-го калібру, протитанкових ракетних комплексів і станкових протитанкових гранатометів.
Біля АВДІЇВКИ противник застосовував ручні протитанкові гранатомети та міномети 82-го калібру.
Поблизу НОВОЗВАНІВКИ збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
Неподалік ЗОЛОТОГО-3 ворог двічі відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру, ручних протитанкових і автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.
У районі ПРИЧЕПИЛІВКИ та НЕВЕЛЬСЬКОГО противник обстрілював українські позиції з автоматичних станкових гранатометів.
Поблизу ШИРОКИНОГО російські найманці вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
У напрямку селища ПІСКИ ворог застосовував ручні протитанкові та автоматичні станкові гранатомети і стрілецьку зброю.
Біля НОВОЛУГАНСЬКОГО збройні формування Російської Федерації вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів.
Крім того, на ЛУГАНЩИНІ зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату типу «Орлан-10» з перетином лінії розмежування.
В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення. Захисника транспортували до лікувального закладу. Стан його здоров’я – задовільний.
У відповідь на агресію українські захисники подавляли вогневі точки противника з незаборонених Мінськими домовленостями зразків озброєння.
Станом на 7 годину ранку, 2 вересня, зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню.
Неподалік ЗОЛОТОГО-3 ворог двічі відкривав вогонь зі станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення. Після надання першої медичної допомоги пораненого евакуювали до лікувального закладу. Стан його здоров’я – задовільний.
На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь.
Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.
Українські військові контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
Слава Україні!
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.
Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4010 транспортних засобів, 4500 особи, з яких 4222 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялася 1 особа. Виявлено 47 адміністративних правопорушення.
За вказаний період поліцейськими розкрито 31 злочинів.
Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 919 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 863 особи.
Слава Україні!
Мої відео