News Ukraine

ТАНКІСТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ МАЙСТЕРНІСТЬ

165469 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня танкові екіпажі зі складу угрупування військ, що виконує завдання на південному напрямку, відпрацювали елементи бою та відбиття наступу противника. На даний час, воїни-танкісти вдосконалюють навички переміщення і маневрування на пересіченій місцевості, зміну напрямку руху та розгортання танкових підрозділів
— Практичні заняття з бойової підготовки тривають щодня. Наразі танкісти відшліфовують основні елементи танкового бою, – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, танкові екіпажі також відпрацьовують дії у вогневих засідках.
— Військові навчаються завчасно й приховано розміщувати бойові машини, маючи на меті завдати противнику максимального ураження з близької відстані раптовим вогнем прямою наводкою. Це, насамперед, дозволяє перехоплювати ініціативу та створює переваги під час ведення танкового бою, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Як показує практика, постійні тренування надзвичайно важливі для воїнів-танкістів, які знаходяться в резерві або несуть бойове чергування, адже вони підтримують високий стан бойової готовності та дають змогу не втрачати практичні навички, набуті під час участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.
Разом переможемо!
Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України

Мої відео