News Ukraine

Глава Уряду під час запуску залізничного експреса до аеропорту «Бориспіль»

195609 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяли участь у запуску швидкісної лінії залізничного сполучення Kyiv Boryspil Express, яка проходить від вокзалу «Київ-Пасажирський» до термінала D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» – найбільшого аеропорту країни. 

Президент та Глава Уряду проїхали по маршруту на відкритті залізничної гілки. Вже сьогодні всі бажаючі можуть придбати квитки на експрес та скористатися швидкісним сполученням.

«Ми реалізували залізничну гілку з «Борисполем» за рекордні 9 місяців. Це черговий інфраструктурний проект, що дає нову якість послуг для громадян. Ми будуємо дороги, розвиваємо залізничне сполучення. Відповідально ставимося до розбудови інфраструктури», – сказав Глава Уряду.

Зазначимо, час у дорозі на Kyiv Boryspil Express від Центрального залізничного вокзалу до аеропорту «Бориспіль» – приблизно 35 хвилин. У години пік потяги курсуватимуть кожні 30 хвилин. Придбати квиток також можна безпосередньо на вокзалі в електронному терміналі за допомогою банківської картки.

Довідково

У лютому 2018 року було представлено проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Уряд доручив до 1 грудня 2018 року розпочати рух за маршрутом. Станом на сьогодні роботи, необхідні для запуску проекту, повністю завершені.

Довжина маршруту від Центрального залізничного вокзалу до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» складає 37,5 кілометра. Рухомий склад – рейкові автобуси Pesa.

Як очікується, запуск швидкісного сполучення не тільки суттєво спростить дорогу до аеропорту з міста, а також розвантажить ключові міські магістралі.

Теги: Гройсман
Мої відео