News Ukraine

Прем'єр-міністр: Зростання економіки і зменшення тиску на бізнес - головний орієнт

220115 ПЕРЕГЛЯДІВ

Покращання ділового клімату Україні, знищення невиправданого тиску на бізнес, зміцнення економіки і досягнення росту ВВП в 5-7% вже за 2-3 роки є найбільш важливим завданням Уряду. Про це, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, 25 жовтня, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що сильна економіка дозволить вирішити інше – не менш важливе питання – благополуччя громадян та посилення позицій України в світі.
«Економіка демонструє зростання. 3% зростання плануємо на наступний рік. Йдеться про створення нових робочих місць, про зростання зарплат. Перед нами стоїть два завдання – зробити так, щоб українці жили в благополуччі, а держава зайняла гідне місце в Європі і світі, - сказав Глава Уряду. - Зробити це можна за умов зміцнення економіки, і ми можемо стати найбільш динамічною економікою на континенті. Ріст має бути 5-7%. Ми можемо це зробити».
У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що одним з кроків на шляху досягнення мети стає покращання ділового клімату, спрощення дозвільних процедур, введення розумної регуляції.
«Наразі підприємці скаржаться на тиск правоохоронної системи. В різних регіонах по-різному, але всім можна дорікнути в неефективності роботи та неповазі до бізнесу, - сказав Володимир Гройсман. – І тут я хочу подякувати Міністру внутрішніх справ, Генеральному прокурору, керівництву ДФС за ухвалення рішень, які забороняють використовувати «маски-шоу» проти підприємців. Епідемія тиску на бізнес має бути зупинена. Це буде фокус, на якому ми будемо зосереджувати увагу. Підприємці, активні люди, створюють національний продукт. Я, як Прем’єр-міністр, буду захищати права чесного бізнесу в Україні».
Глава Уряду звернув увагу, що до кінця року Уряд спільно з Парламентом та Президентом підготує та ухвалить низку дерегуляційних рішень, які в тому числі дозволять Україні увійти в ТОП-50 рейтингу Всесвітнього банку Doing Business.
«Зараз ми піднялися на 4 позиції, зараз ми на 76 позиції. Але цього недостатньо. Спільно з Президентом, з Парламентом напрацюємо збалансовані рішення, аби питання дерегуляції були такожпріоритетом діяльності», - сказав Володимир Гройсман.
Мої відео