News Ukraine

У 15 територіальних відділах ДРАЦС Рівненської області громадяни на 100% обрали комплекс єМалятко

У 15 територіальних відділах ДРАЦС Рівненської області громадяни на 100% обрали комплекс єМалятко
42709 ПЕРЕГЛЯДІВ

За інформацією відділу ДРАЦС у Рівненській області показних користувачів комплексною послугою єМалятко у районах Рівненщини досягнув максимальної поділки у 100 %. Відтак, у період з 16.04.2021 по 22.04.2021, усі родини з немовлятами обирали комплексну послугу єМалятко при державній реєстрації дитини.
Нагадаємо, що проєкт єМалятко запрацював 1 січня 2020 року офлайн у формі експерименту, у жовтні 2020 запроваджено перший електронний медичний висновок про народження, а послуга стала доступна онлайн на порталі Дія.
Відтоді відділи ДРАЦС Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) обробили 2647 заяв та надали громадянам 10604 послуг.

"Серед найпопулярніших послуг, що обирають громадяни - реєстрація дитини у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та призначення державної допомоги при народженні дитини. Відтак, можна впевнено стверджувати, що експериментальний проєкт єМалятко довів свою ефективність жителям Рівненської області", - Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

Мої відео